Uyum Raf Mağaza Dekorasyonu & Raf Sistemleri

sertifika
Orta Stand
 

Eserraf olarak, mağaza dekorasyon ekipmanları ve raf sistemleri üretimi yapmaktayız.

Eserraf olarak masa ayakları ile üretim sürecine başladık, kısa zamanda ürün gruplarımıza ilk olarak masa ayakları ve aksesuarlarını ve daha sonra da mağaza dekorasyon ekipmanlarını katmayı başardık. 30 yıllık süreç içerisinde müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli hedeflerimizin arasına aldık.

Mağaza Dekorasyon ve Raf Sistemleri Ekipmanlarında ürün sistem zenginliği konusunda lider konumundayız.Arge ürün geliştirme departmanımız mağaza ekipmanlarında farklı sistemler geliştirmek için çalışıyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız ve sadece büyük mağaza zincirlerinin değil, küçük işletmelerin de çözüm ortağıyız. Üretim sürecini, talep doğrultusunda zamanında teslim ve sıfır hata ile birleştirmeyi prensip olarak benimsiyoruz.

Eserraf Raf Sistemleri ve Ekipmanlarını Sizlere Kısaca Tanıtalım ;

 
 
STS4 & STS 4-A Mağaza Dekorasyon & Orta Stand Sistemleri
eserraf.com|STS-4
eserraf.com|STS-4A
 

STS Orta Stand Askı, Mağaza Dekorasyon Ekipmanları
Spark mağaza dekorasyon ve raf sistemleri ürün grubumuzun en çok tercih edilen ürünüdür. Stand grubu olarak tüm STS ürün teşhir standları yükseklik ayarlıdır. Orta standlar daha çok krom kaplamalı tercih edilmektedir. Mağazanıza şık, zarif ve estetik bir görüntü kazandırır. Sadece SB bastonları üzerinde bulunan basma aparatına dokunarak 60 cm e kadar stand yüksekliklerini ayarlayabilirsiniz.5 farklı SB askı aparatı ile kullanılabilir. Stand demonte olarak paketlenmiş halde hazırlanabileceği gibi, müşteri talebi ile de montaj lı olarak da verilebilir. Orta standımızın montaj yapılması çok basittir. Bu aşamada ürün ile birlikte verilen ürün montaj şeması size yardımcı olacaktır. STS standlarımız metal veya ahşap ayaklı, bastonları ise 5 farklı çeşidi ile tercih edilebilmektedir.
http://www.eserraf.com/